طراحی وبسایت شخصی

ساخت سایت شخصی با هدف نمایش مهارت‌ها و توانمندی‌ های هر فرد , ابلاغ علاقه‌مندی‌ها و دغدغه‌ های فردی و اجتماعی , عنوان کردن نقطه نظرها و دیدگاه‌ ها و تحلیل‌های متفاوت اجتماعی ,
اقتصادی , سیاسی و … تولید میگردد .

ساخت سایت شخصی قادر است برای اشخاص با موقعیت‌ها و جایگاه‌ های شغلی و اجتماعی متفاوتی صورت گیرد .

به‌عنوان‌ مثال آن فرد میتواند یک فرد سیاسی مثل نائب رئیس وزیر کارهای خارجه و یا این که یک هنرمند نظیر بیشتر خواننده‌ها , بازیگران و یا این که ورزشکاران و یا این که یک شخص با شرایط علمی و دانشگاهی باشد.

ساخت سایت شخصی اشخاص متعدد با دقت به مدل رشته و تخصص‌ های آنان متعدد بوده و هر شخصی با پیشنهاد و طراحی وب فردی خویش این قابلیت و امکان را خواهد داشت تا با رابطه با اشخاص مختلفی در سراسر عالم پرداخته و از این شیوه به به‌ روزرسانی و کامل کردن دانش و علم خویش در حوزه مورد تخصص خویش بپردازد .

طراحی وب سایت شخصی یا استفاده و به‌کارگیری شبکه‌های اجتماعی!

بخش اعظم مردمان این‌ گونه تصور می‌ نمایند که با وجود شبکه‌ های اجتماعی و بعضا پیام‌ رسان‌ها و رویش و توسعه و گسترش روز افزون آنها مثل تلگرام , توئیتر , اینستاگرام و … تخصیص زمان و هزینه برای ساخت سایت شخصی کاری بیهوده , بی‌ اثر و بی‌ ارزش است.

با به‌ کارگیری و استعمال از همین پیام‌ رسان‌ ها و شبکه‌ های اجتماعی این قابلیت و امکان را خواهند داشت تا ارتباطات و کانکشن های اضطراری را در حوزه‌های متعدد کاری و زندگی خویش به دست آورده و ساخت کنند .

احتمال دارد در اولِ دستور و با دیدی کوتاه‌ مدت چنین نحوه تاءمل و دیدگاهی صحیح باشد اما با دید , تحلیل و تفکری دراز مدت این نوع وجود نداشته و از شبکه های عمومی و پیام رسانها نمیتوان به‌ عنوان جایگزینی برای وب سایت های فردی استفاده نمود .

چراکه بررسی ها و پژوهش ها اثبات کرده‌اند که هیچ‌ یک از این پیام‌ رسان‌ها و شبکه‌ های‌ اجتماعی بقاء و ماندگاری اضطراری را در حین زمان نداشته و بعد از گذشت مدت‌زمان‌هایی نامعلوم و نامشخصی از بورس و سکه افتاده و رده و کارکرد خویش را ازدست‌ داده‌اند .

بخصوص در سرزمین ما که به خاطر وجود محدودیت‌ هایی نظیر فیلترینگ و مشکلاتی در سرعت و ارتباطات اینترنتی هر پیام رسان و کانال اجتماعی در مدت‌زمان مضاعف کوتاهی از دربین رفته و یا این که رده خویش را به رسانه دیگری داده است .

درنتیجه اکانت کردن بر روی این شبکه‌ها و رسانه‌ها به‌ هیچ‌ وجه فعالیت عاقلانه‌ای نبوده و نمی توان روی آن ها به‌عنوان ابزاری جدی و تخصصی برای رویش و گسترش کسب‌وکار ها بهره برد .

براین اساس با طراحی وب شخصی قدمی اصولی , حرفه‌ای و استاندارد را جهت به وقوع پیوستن هدف های کاری و بیزینسی خویش برداشته و با ساخت وب سایت منحصر به فرد آن برای خود و رئیس و برنامه‌ریزی فردی خویش در آن نگرانی‌ها و دغدغه‌های به کارگیری از سایر رسانه‌ها را از بین خواهید برد و با معرفی و نمایش زمینه‌های کار و تخصصی خویش در آن , قابلیت رویش و ترقی مسیر شغلی و کسب‌وکار خویش را در مرحله جهانی آماده میاورید .